| ioncalaretu a întrebat:

Salut TPU, puteti sa imi spunet si mie unde pot sa gasesc si eu o reprezentanta de ceasuri atlantic, ca mi sa spart gemuletul din fata si nu gasesc unde sa il fac, la ceasornicarii imi spune ca nu are cum sa il fac si imi spune sa il duc la reprezentanta.

1 răspuns:
| robertciclism a răspuns:

Ah! Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat. Poti sa contactezi site-ul Atlantic pentru a cere detalii legate de garantie sau poti merge la ceasornicarie.