| GaNgSty a întrebat:

Ieri mi-a cazut un ceas nou care am cam regretat ca am dat banii (60 ron) pe el findca aveam alte planuri si banii eram cam fixi adica planificasem ceva cu ei... dupa ce a cazut nu am l`am dus in casa si nu am vazut ca s`a spart putin displayul iar cand am vazut numai mergea (e pe led) are gemuletul putin crapat si numai merge pur si simplu.
Iar azi dimineata am vazut ca si celalalt ceas avea gemuletul scos (ceas mecanic) Si acum mi s`au spart aman2 cele mai bune ceasuri.
Este vre`un semn? Sau doar pura coincidenta? Argumentati putin raspunsul.
Funda!

Răspuns Câştigător
| SkyZ0 a răspuns:

Sunt sigur ca e o coincidenta stai linistit!