| Mistiss a întrebat:

Sambata e ziua prietenei mele, si nu stiu ce coafura sa imi fac si cu ce sa ma imbrac. Puteti sa imi dati niste idei, link-uri?

Răspuns Câştigător
| LauraMihaella a răspuns:

Ceao daca iti plac rochiile, poti sa-ti iei o rochie pana la genunchi din dantela, violet, cu spatele gol, dar sa aiba un accesoriu pe spate auriu cu niste perle albe.cat despre coafura,una simpla,niste bucle,de exemplu.a da,si niste pantofi cu toc tot violeti,daca poti sa umbli pe tocuri daca nu niste pantofi mai josi. daca esti putin mai plinuta si ai picioarele mai groase, poti sa-ti iei o rochie lunga, neagra putin mai vaporoasa ca sa nu-ti puna in evidenta talia de para sau mar, cu niste accesorii de exemplu o curea cu niste cristale sau chiar cu spatele gol si un accesoriu pe spate, daca vrei si gasesti poti sa-ti iei un turban special pentru femei cauta pe google sau daca nu vrei un turban o coafura simpla niste bucle sau parul intins cu placa. sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| mynasca12 a răspuns:

Pai depinde cum arati...