| MadyLuz a întrebat:

Sambata aceasta este ziua prietenei mele cea mai buna, implineste 20 de ani. Puteti sa imi dati idei de cadouri mai originale? (adica nu imbracaminte, cosmetice sau chestii din astea). Va rog mult! Multumesc! :* (fundita)

4 răspunsuri:
| inginer a răspuns:

Bilete la un concert, un tichet de masaj de relaxare la un salon fain, un tichet cadou la Decathlon (daca aveti in oras) sa-si cumpere ce vrea. Un abonament la un curs de dans sau la piscina. O pereche de role. O chitara. Un set pentru pictura. Un curs de fotografie. Un weekend de cazare la munte pentru voi doua sau pentru ea si prietenul ei. Un kil de tort de inghetata si unul de capsuni. O colectie de toate tipurile de ciocolata pe care la gasesti in supermarket.

| VaD a răspuns:

-o fotografie cu voi intr o rama draguta
-un calendar, tricou etc tot cu foto cu voi+un comentariu care sa va caracterizeze
-o jucarie de plus
-o carte
-un lantisor cu o jumatate de inima, cealalta jumatate o pastrezi tu...etc!

| sorin_8395 a răspuns:

Ceva care sa-i placa si sa te tina minte. ceva simbolic. cred ca un vibrator ar fi perfect

| PreForcer a răspuns:

Mai madyluz un telefon o masina daca are carnet orice un laptop
contacteaza-ma pe id-ul berariu. darius pe mess