| IdealShade a întrebat:

Se apropie Halloween si as vrea niste idei pentru costum,, Costumul doresc sa-l fac eu_)Astept idei geniale.

Răspuns Câştigător
| Bubu14 a răspuns:

Un costum de vampirita?batting eyelashes mai ales ca acum sunt la moda vapirii, varcolacii etchappy

5 răspunsuri:
| Callme a răspuns:

Hmmmthinking e ceva de gandit.
1.PaailaughingJumatate inger, jumate demon stii.ar fi dragut doua culori, rosu si alb, o singura cornita, jumate de diadema.
2.Un sendvis - te invelesti toata in staniollaughing)
3.O oaiehappy asta ar trebuie sa fie usor
4.O scrisoare
5.Barbie rolling eyes usooooor -dar cam penny. -penibil
6thinking Stai sa ma gandesc, Avatar chiar daca le-a cam trecut vremea.dar tot e simpatic.
7.O carte
8.O prrajituraaaa marelove strucklaughing
9.Unthinking Caine
10.Gata cu ideeile geniale: O unghie!

| oanaX a răspuns:

Libelula,fluure,tigru, leu,inger, fotbalista,mumie, poti lucra in armata, politista, acvila... cele cu vrajitoare pisica fantoma vampir sunt expirate de cativa ani

| oanaX a răspuns:

Indianca,Madonna,Lady Gaga,egipteanca,gheisa, majoreta, gangsterita

| stefan1999 a răspuns:

Paii dupa cum arati ar trebui sa te imbraci in ceva mai de fete. nu prea stiu exemple dar nu poti in zombie sau dracula sau alte chestii, atat pot sa-ti spun!