| anonim_4396 a întrebat:

si-a mai comandat cineva de pe site-ul Getwild.ro? Daca da, cum sunt, sunt seriosi? Pentru ca eu i-am intrebat ceva si nici macar nu imi raspund. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Wow cate chestii tari au!:XDaca iti iei ceva, te rog sa-mi spui si mie ce si cum.

| anonim_4396 explică (pentru GreenEyed):

Sigur, o sa te anunt, chiar vreau sa imi iau ceva de la ei si sper sa fie seriosi!

| anonim_4396 explică (pentru GreenEyed):

Buna, astazi mi-a sosit coletul cu produsele pe care le-am comandat de pe GetWild, daca vrei sa iti comanzi ceva sa stii ca sunt seriosi, o sa primesti produsele prin Fan Curier, singurul dezavantaj e ca dureaza ceva pana primesti comanda, cam o saptamana sau doua, dar se merita, pentru ca produsele pe care le au ei nu le mai gasesti in alta parte. Si te vor contacta ei telefonic inainte sa vina curierul si pentru a confirma comanda.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Poate n-au timp sa-ti raspunda.A fost weekend, n-aveau cand sa-ti raspunda.