| mariamarybu a întrebat:

Stie careva cum imi pot face gauri in ciorapi? Ceva-n genu' sa-mi gauresc eu ciorapii : https://www.facebook.com/....../photo.php Multumesc oricum :*

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Da' e mai simplu decât spălatul pe dinţi.
Îţi iei nişte ştrampi/colanţi şi o foarfecă. Îi aşezi bine şi "ciupeşti" din loc în loc şi tai. Încearcă să nu tai mai mult de 1 cm, că atunci când îi iei pe tine, se mai măresc găurile.

7 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Foarfecă laughing și niște ciorapi mai groși, de 50 de denn, succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link-ul nu e bun

| mariamarybu explică (pentru anonim_4396):

Preferam sa-mi dai o idee, da' macar n-ai lasat intrebarea fara raspuns laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariamarybu):

Ti-as fi raspuns probabil dupa ce ma lamuream cu link-ul insa am vrut sa-ti zic ca nu merge ca sa incerci probabil ori alt link ori sa incerci din nou sa-l pui

| mariamarybu explică (pentru anonim_4396):

Poza e de FB, si poate tipa are restrictie pentru a nu lasa necunoscutii sa vada imagineawinking

| mariamarybu explică (pentru anonim_4396):

Https://www.google.ro/......ps?/search incearca-l pe asta :D

| anonim_4396 a răspuns (pentru mariamarybu):

Adica ceva gen asta http://www.funkytights.ro/......50x150.jpg