| LoveAndySixxForever a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi indrept parul fara placa? Dau funda!winking
P.S.:Am parul scurt.

8 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Cu peria si feonul.Astfel,poti obtine si volum daca doresti.Ai nevoie de o perie cilindrica daca doresti volum, daca nu, poti folosi si o perie plata.Cu o mana iti perii parul iar cu cealalta ti feonul cu jetul de aer in jos pe suvita, si perii pana se usuca. Oricum indreptatul din perie si feon arata mult mai bine si mai natural, decat cel din placa, in cazul in care nu ai parul foarte cret.

| Henriette1165 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Jm8e5Vat0UE
Poate reusesti urmand pasii de la link-ul acesta! :*

| NightcoreMusic a răspuns:

DUPA CE IL SPELI CU UN SHAMPON BUN [ SHAMPOO ar fi cel mai bun ] SI APOI DAL CU PIEPTANELE PE SPATE SI IL TI ASA TOATA NOAPTEA. Sau daca iti trebuie pe loc [ 10-15 minute] spala-l si apoi cu feonul [ dai cu feonul si cu pieptanele in acelasi timp ] FUNDA? :X?

| nCansu a răspuns:

Dupa ce til speli, cand vrei sa il usuci, iei un piaptan si il piepteni foarte bine. Daca nu ma insel sunt perii speciale pentru asta

| m3m3sje a răspuns:

Cu un feon si perie.
Iti piepteni parul in mod normal in timp ce dai peste el cu feonul
P.S. nu e acelasi efact ca si cu o placa de intins parulwinking

| IsabelaAdelinaC a răspuns:

Îl poti usca în perie (indiferent de care) sau îl piepteni și îl lași să se usuce singur.

| niconick a răspuns:

Buna, eu folosesc peria rotativa si sunt foarte multumita si ti-o recomand si tie
http://m.emag.ro/......ER79KBBBM/