| CameliaGabriela13 a întrebat:

Stiti unde se poate sterge un tatuaj in apropiere de Slatina, Olt sau chiar in Slatina? Si cat m-ar costa un infinit cat încheietura cu 2 nume?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca la un centru medical care face operatii estetice cu laser, fiindca ei pot "strege" tatuajele.
Nu stiu daca vei gasi ceva in Slatina, fiind un orasel mic de provincie, dar cu siguranta in Bucuresti gasesti cateva centre mari.
Cauta pe internet, ia legatura cu ei si vezi cand reincep activitatile, fiindca multi le-au suspendat pe perioada covidului si a sarbatorilor.

1 răspuns:
| dragodana a răspuns:

Salut! Si daca asta nu merge, acopera-l cu alt tatuaj.