| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Sunt baiat 1.79 am 15 ani si 70kg... nu am burta marelaughing dar nici mica. si cand sunt la piscina nu se vede ca sunt gras. adica nu-mi atarna suncilelaughing
e ok pentru mine sau sa mai slabesc putin?

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Faci cum doresti tu. Daca vrei mai slabeste 5kg, nu mai mult ca nu are rost.Eu zic sa slabesti prin regim cu vegetale.Bafta!

| Lariiiiiiii a răspuns:

E foarte OK dar trebuie sa tii minte :RESPECTA ORELE DE MASA.
Nu uită.

| Sabotu a răspuns:

Eu am 1, 78 17 ani și 64 de kilograme și ma simt foarte bine in corpul meu... Diferență mare nu-i între noi așa că eu te sfătuiesc să-ţi da-i pace așa cum ești și poate o sa mai slăbești tu pe parcursul anilor, creșterii...