| MaDaRuLLz a întrebat:

Sunt un baiat de 16 ani si sunt cam grasut, adica pot spune gras. Am 70kg si in aproximativ 1 luna o sa am o petrecere la piscina si dupa care voi pleca in vacanta cu un grup de prieteni si nu vreau ca ei sa rada de mine sad. Va rog, cine imi poate spune cum sa slabesc destul de repede. Cel mai bun raspuns primeste fundita, va rog help mult de tot :*

Răspuns Câştigător
| VIPlidia a răspuns:

Incepe cu lucruri usoare, plimbari timp de 1-2h,pe urma pas grabit,intinderi muschiulare, exercitii(genoflexiuni, intinderi.)
Ai aici un site special pentru exercitii.In acelasi timp,incearca sa te mentii de la dulciuri, iar daca iti vine pofta de ceva, bea un pahar cu apa.De asemenea exista si cateva alimente care anuleaza efectul exercitilor(al 2-lea site)
http://www.eva.ro/despre-sl%c4%83bit/
http://www.eva.ro/......36008.html

1 răspuns:
| deyutza_9149 a răspuns:

Pai.nu stiu ce sa-ti zic.incearca sa faci sport mult.insa parerea mea e ca inrto luna nu poti slabi cine stie ce...dar totusi incearca cu diete si sport.asta e cea mai buna solutie.si faza cu prietenii. daca sunt prietenii nu o sa rada d tine.si te vor intelege