| KeZiki a întrebat:

Sunt baiat si as dori sa ajung in stadiul in care imi pot prinde parul in coada. Momentan am 8, 5cm lungimea firului insa am vrut sa intreb daca ar trebui sa ma tund intr-un anumit fel iar apoi sa imi las parul sa creasca sau pur si simplu nu ma mai tund si il las asa? Finalul vreau sa fie ceva gen Bale sau Zlatan laughing insa parul meu creste... oarecum in volum si nu cum ar trebui zic eu... acum astept niste raspunsuri de la voi.

Răspuns Câştigător
| Nicole_Denisa_1999 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa iti lasi parul lung si sa ii tunzi varfurile lasa sa iti creasca parul!

1 răspuns:
| CrystyCRS a răspuns:

Eu as zice sa il tunzi prin parti ca asa arata mai misto...