| xpbauuxx a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi las parul sa creasca un pic mai mult, sa fie doar un pic mai mare. Cum ar trebui sa ma tund ca sa imi stea mai bine mai tarziu? vreau sa aud raspunsuri de gen : cu breton? sa-ti iei mai mult din parti sau cam asa. @@@DAu FUNDA @@@

Răspuns Câştigător
| dezeu93 a răspuns:

Salut stiu exact stilul pe care+l vrei...lasa parul sa creasca...si dupa cand te duci sa te tunzi ii spui sa.ti ia doar din volum iar la breton sa ti.l ia in scari sa.l ti pe partea dreapta.asta e tunsoare pentru par cu marime mediu spre lung. funda daca ti.am fost de ajutor!

1 răspuns:
| zMaddy a răspuns:

Salut! Cred ca ai putea sa incerci stilul lui Zac Efron.Toti verii si prietenii mei sunt asa si crede-ma ca acest stil este foarte cautat big grin. Funda?