| xpbauuxx a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi las parul sa creasca un pic mai mult, sa fie doar un pic mai mare. Cum ar trebui sa ma tund ca sa imi stea mai bine mai tarziu gen zac efron sau (ma refer la partea din fata doar ca nu prea-mi place cum isi tine mult par in spate spre ceafa )? vreau sa aud raspunsuri de gen : cu breton? sa-ti iei mai mult din parti sau cam asa. @@@DAu FUNDA @@

1 răspuns:
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai ce ar fi sa-ti iei din parti un pic mai mult ca in spate[sa poti sa faci tepi in spate], iar bretonul sa ti-l lasi pe o partethinking Asa are un coleg de-al meu.Ii sta foarte bine. Sper ca te-am ajutatwinking.