| xpbauuxx a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa-mi las parul sa creasca un pic mai mult, sa fie doar un pic mai mare. Cum ar trebui sa ma tund ca sa imi stea mai bine mai tarziu gen zac efron sau (ma refer la partea din fata doar ca nu prea-mi place cum isi tine mult par in spate spre ceafa )? vreau sa aud raspunsuri de gen : cu breton? sa-ti iei mai mult din parti sau cam asa. @@@DAu FUNDA @@@

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

O propunere:încearcă ceva gen: http://i2.pinger.pl/pgr33/7358eb55002534bf4d489ba8.Mie mi se pare interesantă.:| Aia gen Zac Efron e pentru gay.

| Tezzz a răspuns:

Ce copil doamne!straight face.El ti-a cerut sa-i spui cum sa se tunda boss ca sa arate gen Zac Afron nu sa-i zici ca e frizura de gayraised eyebrows. Daca asta e parerea ta, pastreaz-o, dar raspundei la intrebare! ...Ca sa te tunzi ca ala ori ii duci o poza cu Zac Afron ori ii spui sa iti ia bretonul filat si nu prea des... si restul' normal.Dar cea mai buna solutie e cu pozabig grin BFt!