| xOniXx a întrebat:

Sunt urat, deoarece am multe coșuri, întrebatea mea este următoarea: cum pot scăpa de coșuri în mod natural? P.S.: am 14 ani

Răspuns Câştigător
| smile8dream a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te duci la un medic specialist dar ai putea sa incerci asta: cumperi de la plafar tinctura de lavanda si acasa, intr-o cescuta amesteci aceeasi cantitate de apa cu cata cantitate de tinctura pui... intelegi tu happy

2 răspunsuri:
| smile8dream a răspuns:

Dar sa nu faci de capul tau nimic..intreaba-ti mama mai intai, serioswinking

| InTheEnd121121212121 a răspuns:

Salut. Si eu m-am confruntat cu aceeasi problema acum.o luna 2..ba chiar mai mult. M-am dus la dermatolog..si nu m-a ajutat cu nimic. Dupa aceea o prietena mi-a recomandat sa folosesc Zinerit. A dat rezultate foarte bune..crede-ma..acum numai am aproape nici un cos.happy