| octav005 a întrebat:

Știu ca femeile se penseaza. Este ceva ieșit din comun și anormal ca un bărbat sa se pensete la sprâncene?

15 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nici o problemă. Mulți bărbați se pensează deci nu e o problemă. Deși, indicat ar fi să nu te pensezi chiar mereu.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu chiar. Sunt multi baieti carora le sta bine cu sprancenele pensate. Altora, nu!
Intotdeauna am apreciat la un baiat ingrijirea personala!

| suffarstar a răspuns:

Faci şase luni de puşcărie plus ţi se retrage dreptul de a primi viză în Nicaragua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să fii gay, să te pensezi, mulți bărbați se pensează, mare chestie. Este ceva absolut normal, dacă vrei să ai o singură sprânceană, nu te pensa.
Nu înțeleg de ce oamenii asociază obiceiurile feminine cu persoanele de altă orientare sexuală, mi se pare stupid.
Cunosc băieți heterosexuali care se epilează, deci nici nu mai spun de pensat.
Oamenii țin la imaginea lor, dacă consideră că o anumită chestie gen, sprâncenele nepensate le afectează imaginea, o corectează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne plac barbatii ingrijiti!

| kiri11 a răspuns:

In nici un caz! Ba chiar poti fi mult mai atragator prin faptul ca arati bine si ingrijit big grin

| veryhonest a răspuns:

Da. Baietii trebuie sa aiba doar o spranceana.

| NotAllowed a răspuns:

Eu unu, cred ca da... Femeile se ofensează ca sa fie frumoase.Tu de ce sa te pensezi?! Poate doar dacă ai sprâncenele muuullttt prea mari!

| octav005 explică (pentru NotAllowed):

Nu neapărat sprâncene prea mari. Fire de păr de la sprâncene care sunt neuniforme

| nine123456789123456789 a răspuns:

Nu! Nu e!

| Btter_Flori_2000 a răspuns:

Tine de igiena, daca ai monospranceana logic ca nu poti sta asa rolling on the floor e ok sa te pensezi si ca baiat/barbat, dar sa nu fie prea de tot, sa nu fie prea subtiri sau sa arate prea conturate, ceva gen... trebuie sa arate bine happy

| Pinduchi_Gina_1977 a răspuns:

Nu este iesit din comun.
Si barbatii trebuie sa se aranjeze la fel ca si femeile.

| octav005 explică (pentru Pinduchi_Gina_1977):

Poate ai dreptate. Dar dacă se penseaza un bărbat, o sa spună colegii ca este de alta orientare. Adică pe invers.

| andraandreea1334 a răspuns:

Nu este nimic ruşinos ca un barbat să se penseze deoarece și bărbaţii trebuie să fie îngrijiţi şi să arate bine sper că te ajută cu ceva răspunsul meu...o zi bună