| Ginu a întrebat:

Unde pot gasi genul de rochii 2in 1, adica sa fie rochie scurta si sa mai aiba o parte lunga doar ca eceea lunga sa poata fi scoasa la dorinta. Aar fi de dorit ca in timp ce sunt imbracate ambele piese cea scurta sa nu se vada.
Atentionez ca sunt din MOLDOVA!
Nu as dori siteuri ci magazine concrete iar daca as da la comanda cam cit m-ar putea costa?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dacii2326 a răspuns:

Nu am auzit de asa rochie, poate daca iei un body si peste o fusta scurta cu mai multe straturi de material

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Nu știu