| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa intreb pe fete despre o rochie pentru banchet clasa a8a.Eu sunt cam plinuta. doar coapsele sunt problema, ca in rest nu am burta, sunculitelaughing
As vrea pentru banchet o rochie lunga stransa in bust si in rest libera pe care sa o cumpar.Va rog! dati-mi si mie niste siteuri cu rochii de genul asta! URGENT!happy trebuie sa comand.nu imi dati doar poze, ci siteuri concrete. Mslove struckx

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 13cris a răspuns:

Http://www.dreamfashion.ro/ sper sa merite fundita :D... sper sa te ajute site-ul

| LolaGirl a răspuns (pentru 13cris):

happy Ms de site.da au numai rochii scurtehappy n-am eu picioare de fotomodellaughing
Mai astept raspunsuribig grin

| Iaela_Cucu_1972 a răspuns:

e o rochie traznet :::
Rochie Erry Forplay Ave. Gown FP221385GOL 600, 00 RON
Rochiile de seara au un singur scop: de a pune in evidenta silueta celei care o poarta, indiferent de stratificari aplicate, lucrate minutios, accentuand doar o parte a rochiei. Asimetrii – fie ca este vorba despre un umar gol sau despre margini inegale ale rochiilor, asimetriile sunt in top. Rochia prezinta material moale si fin care in zona bustului are un decolteu in forma de lacrima iar in partea de jos are o despicatura conferind tinutei tale romantism.
Culoare: negru
Material: 95% Polyester, 5% Spandex
Design: Erry Store import France

http://www.erry.ro/rochie-erry-forplay-ave-gown-1.html