| blacknight a întrebat:

Buna fetele! imi puteti recomanda un magazin de rochii de banchet (cls a 8-a) in Brasov? as dori o rochie care sa nu fie lunga, nici scurta si la un pret pana in 200 ron. Va multumesc! Orice raspuns este bine venit >big grin

5 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Cred ca site-ul e perfect pentru tine:

http://bubblingbubblesss.blogspot.com/

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu caut tot in Brasov stiu un magazic de rochii, dar nu stiu cum ii zice e deschis nou pe langa gara, dar nu stiu cum ii zice, dar am auzit ca sunt super rochiile de aoclo:X

| Zâmbărici a răspuns:

Poti incerca in Unirea Shoping Center, Orizont 3000, ori in Piata Sfatului sunt multe magazin acolo pe langa Mc.
bye

| maria8 a răspuns:

Clarice - suni la 5590 si mgazinul Clarice iti face pe comanda cum vrei tu maxim pret: 399 ron. Dar daca vrei ceva mai frumos si mai ieftin du-te la o croitareasa FEMEIE!