| Ade009 a întrebat:

Unde pot gasi in Timisoara magazine cu materiale [de facut rochii etc.] as vrea sa gasesc ceva de genul http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-sherri-hill-ench anted-pink de la bust in jos acel material si sa gasesc in degradeu [adica de la alb pana la rozul acela inchis] as vrea cat mai multe optiuni si daca se poate cat mai repede pentru ca am zis ca maine merg in oras sa vad daca pot cumpara. Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

Locuri unde poti gasi materiale pentru croit:
1. Materna - in centru, langa opera.
2. Piata Maria - o gramada de magazine cu materiale - mai ales cum mergi spre iosefin.
3. Mehala.

Sa nu uiti sa iei poza cu tine ca sa o arati fetelor de acolo, te vor ajuta foarte mult.