| dina98 a întrebat:

.. Va rog sa-mi raspundeti la o intrebare, numai cinstit. Sunt urita? Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Iuliapaula12 a răspuns:

Salut Diana98.happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy Nu esti o fata urata esti o fata frumoasa si pe din afara si pe din- nautru. orce fata este frumoasa in felul ei. happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy Noi toate avem calitatile noastre unele sunt inteligente altele sunt frumoase altele suntsi inteligente si frumoase. happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy Sper sa te ajute raspunsul meu kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss Fundita Fundita Fundita Fundita?

| Iuliapaula12 a răspuns (pentru Iuliapaula12):

Sper sa nu te superi ca raspunsul meu e asa de lung happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy

| dina98 explică (pentru Iuliapaula12):

Mersi mult, e chiar dragut raspunsul tau, mersi mult happy

| Iuliapaula12 a răspuns (pentru dina98):

Atunci o sa imi oferi funda? kiss kiss kiss happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy

25 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu,esti o scumpa:*

| stweety10 a răspuns:

De ce? ti-a zis cineva asta? Nu te mai lua dupa toti. Esti frumoasa. Fiecare om e frumos in felul lui. Nu mai pune la suflet ce zic altii.

| hummer24 a răspuns:

Diana tu glumesti? esti mai frumoasa ca iubita mea numai ca ea e mai mare de varsta si vorbesc serios happy pup

| Scândură a răspuns:

Buna! Din poza ta de profil, nu imi pari deloc urata! Esti draguta, imi place parul tau! Daca ochii ii ai albastri ne-ai dat gatalaughing!
Nu-ti mai fa griji, nu esti urata!

| BiaSiAtat a răspuns:

Depinde de cum te crezi tu...Nu conteaza parerea celorlalti. Uita-te in oglinda si iti vei da seama daca te placi sau nu! Apropo, da esti frumoasa.Mai bine intreaba pe cineva in care ai incredere cu adevarat, de exemplu :Mama ta sau tatal tau.Nu uita ce ti-am spus acum si mai invata din propriile greseli.

Noroc!

| anddclaus a răspuns:

Nu, nu esti
Esti frumoasa kiss

| nashu40 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai dar e mult prea devreme sa-ti faci complexe de genul asta. Asadar, in primul rand nu esti urata si in al 2-lea rand la varsta ta nu conteaza.
Succes!

| greeneyesforever25 a răspuns:

Esti dragutza.

| FunDa a răspuns:

Nuhappy de ce crezi asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice femeie e frumoasa in felul ei! Tu esti frumoasa!

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Buna...esti!

| djrobby a răspuns:

Da cine este misoginul ala care a facut aceasta afirmatie?
nu esti deloc urata, esti chiar foarte frumoasa, asa ca lasa prostiile!

| Becanee a răspuns:

Nu esti urata...Sa stii ca esti dragutaabig grin

| sairunfhrx a răspuns:

Cu spumelove struck

| Iuliapaula12 a răspuns:

Ms pentru funda.

| NarcysCatalyn a răspuns:

Nu esti frumoasa:X.

| NarcysCatalyn a răspuns:

Nu, esti frumoasa.

| Gymy a răspuns:

NU, din poza respectiva esti chiar draguta:X

| dina98 explică:

Imi cer scuze pentru fotografie. Nu am alta la moment. Apropo, multumesc... =)

| Laurastane a răspuns:

Esti doar cam stearsa si ai aliura de pitipoanca in poza mai ales ca e editata.laughing))Glm, ma. Esti mica nu iti mai face complexe.Nu esti urata nici pe departe.

| BrokenAngel_7270 a răspuns:

NU.chiar deloc:*:*