| Antonia154 a întrebat:

Salut, am o intrebare.si va rog daca cititi atunci raspundeti, eu am impresia ca sunt urita. voi ce >credeti_? eu sunt in poza de pe profil.raspundeti va rog cinstit ca nu ma supar... dau funda la cel care este cinstit cu mine. ce credeti ca ati putea corecta la mine?

Răspuns Câştigător
| k1lNld3r a răspuns:

Fara suparare un pic daca iti ti gurita mai drepttonguebig grin:*love struck

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arati binisor.

| greieras a răspuns:

Jasmine fiecare om are frumusetea lui.eu nu stiu ce inseamna om urat toti suntem facuti dupa chipui si asemanarea lui Iisus deci toti suntem frumosi ...si crede-ma ca pe lumea asta conteaza mai mult uratenia sufletului decat fizicul, degeaba o fata e ca o zana de frumoasa daca in inima si sufletul ei este ura si mandrie.Dar ca sa te linistesc pot sa iti spun ca esti o fata frumoasa dupa cum se vede in poza de profil happy

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Esti perfecta asa cu esit Jasmine! :)
Nu trebuie corctat nimic, Doamne ferste!:D
Sa nu`ti pese ce ii face pe altii invidia sa spuna! Stiu ca vezi modele "tunate" prin reviste. :-j. nu le baga in seama! nu sunt naturale! Si, daca vrei totusi ca pozele tale sa fie "perfecte" foloseste www.citrify.com pentru a scoate imperfectiunile;) [eu una nu vad nimc in neregula dar, ma rog:P]

Uite, iti dedic si o melodie : http://www.youtube.com/watch?v=BzE1mX4Px0I

| NatiiȘiAtât a răspuns:

In poza de la profil esti foarte frumusica. Crede-ma un om urat este acela care nu suporta sa fie fotografiat, care este displacut de multa lume pentru aspectul fizic, nu are prieteni prea apropiati si cu siguranta acel om NU EXISTA! Toti suntem frumosi pentru cine suntem, poate suntem urati (unii dintre noi) pe interior. Si oricum, esti foarte draguta si sunt sigura ca in adancul tau sti asta. Sper sa te crezi frumoasa (asa cum si esti)!

| haifisch a răspuns:

Nu se vad prea multe trasaturi in poza de profil. Urata nu esti. Tuturor ni se pare la un moment dat ca suntem urati. Nu fi complexata din cauza asta! E doar in mintea ta. Si chiar daca ai fi, nu frumusetea e singurul lucru ce conteaza. Fii tu insuti! Esti ok asa cum esti. happy Am fost cinstit. Si nu vreau funda.

| xKiddutz a răspuns:

Stii, esti dragutsa, nimeni nu este urat/a fiecare cu frumusestea lui ^^. Nu trebuie sa spui ca esti urata, asa te-a dat Dumnezeu. deci nu mai spune ca esti urata! esti dragutsa happy byee `

| tladybeauty a răspuns:

In primul rand jasmine,nimeni nu e urat ci poate doar diferit,nici starurile de cinema nu arata extraordinar fara tonele de machiaj, deci nimeni nu e perfectiunea intruchipata, eu zic ca esti draguta iar micile tale defecte(pe care toti le avem)pot fi corectate cu putin machiaj deci dupa parerea mea no problem!

| mihai_7182 a răspuns:

Nimic.Arati bine in poza :d
Poate starea de spirit.