| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Vin cu o întrebare pentru cunoscătorii de moda.
Are ceva dacă mergi la mall in perioada asta imbracat in pantaloni scurți tricou și șlapi? Cineva mi-a spus ca te faci de ras dar mie mi se pare Ok.
Funda pentru un răspuns bun

20 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Https://youtu.be/SKK6ManVRv0

Dar de dus al muncă nu se mai duce nimeni?

Nu are nimeni voie sa rada de gusturile tale

Pr asta sa murit la revoluție

Asta înseamnă democrație

Îmbrăcate cum vrei tu!

Dar nu uita o vorbă:

HAINA ÎL. FACE PE OM!

https://youtu.be/SKK6ManVRv0

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te in ce te simți Ok. Nu e lăcaș sfânt.

| Brizbriz a răspuns:

Trebuie sa te duci imbracat(a) la 14 ace
ca sa aiba ce rade restul care sunt TOTI restul care sunt imbracati in pantaloni scurti si slapi

| Furnicuta000 a răspuns:

La 27 de grade cate sunt maine in Bucuresti, multi ar vrea sa iasa si in costum de baie

| mi25 a răspuns:

Cu pantaloni scurti, da, cu slapi nu. Slapii sunt incaltaminte de plaja.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mi25):

"Decît dacă sînt șlapi Adibas!"

| mi25 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Stiu ca o sa fiu criticat, dar eu nu sunt de acord ca sa umblu pe strada cu slapi sau cu sandale fara soseata. In primul rand, pentru ca nu vreau sa colectionez vreo boala de piele, in al doilea rand, daca esti barbat adult nu trebuie sa-ti etalezi picioarele care nu mai sunt frumoase.

| Anonim7391 a răspuns (pentru mi25):

Ok dar tricou și pantaloni scurți e Ok?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mi25):

Sandale cu soseta? Mwhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Cine zice ca nu sunt frumoase? Si daca nu sunt frumoase, ce? Eu vara ma simt cel mai bine in sandale FARA sosete. Cu sosete arata ridicol, nu fara!

| mi25 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu ma refer la barbati.
Si sa stii ca acest lucru il recomanda si dermatologii.

| mi25 a răspuns (pentru Anonim7391):

Da, de ce sa nu fie, daca este cald.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mi25):

Si eu fix la barbati ma refer. Ce, de la 22 de ani incolo ti se strimba brusc picioarele, sau ce? Da te rog niste surse cand zici ca recomanda dermatologii asa ceva. Nu zic ca nu o fi asa, dar...

| mi25 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu noteztoate sursele, ca retin doar ce scrie. Am auzit si la TV de vreo doua ori din partea unor specialisti, ca eu nu urmaresc can-canuri.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mi25):

Ahahahahahaha, iar tembelizorul e o sursa foarte de incredere, nu am ce zice.
@Roselynne: Daca eu ma simt bine in slapi, care e problema? Despre Zuckerberg si Gates care se imbraca ca doi saraci ce crezi?

| mi25 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

1. Eu am citat tv-ul ca o sursa, nu ca singura sursa. Si la TV era un dermatolog renumit.
2. Pentruca ai scris aici Roselynnei, spun si eu: si eu ma simt bine slip, dar il port doar la plaja.
In rest, fiecare cu gusturile lui sa nu zic cu damblaua lui.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mi25):

Noh, deja o dam in extremitati daca discutam de slip acum. big grin

| mi25 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Slapii si slipul sunt piese de plaja, de aceea le-am asociat. Dar... fiecare cu ale lui. Sa depasim momentul.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mi25):

Lol, da. Eu sunt fan sandale fara sosete, nu slapi in public pe unde nu e piscina/plaja. Ca sa fie clar.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei, articolele vestimentare menționate se poartă doar la plajă dar cum mulți se abat de la regulă...

| SimonaBubu a răspuns:

Pari boschetar dacă te îmbraci asa și în mall laughing)