| anonim_4396 a întrebat:

Voi la școală vă încălțați cu adidași/teneși sau pantofi? Întrebare adresată în special băieților, dar pot răspunde și fetele. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| altuser a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare. Daca la scoala ta este impusa uniforma si trebuie sa porti costum, cred ca pantofi. Daca sunt blugi cu o camasa merg adidasi, tenisi... iar daca nu ai uniforma vii cum vrei, costum sau blugi+tenisi, etc. Nu cred ca daca nu e impusa uniforma, vine cineva in pantofi.

14 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pai de obicei baietii vin cu adidasi/tenesi/skati, nu cu pantofi.Si eu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vă mulțumesc. Despre adidași, am modelul acesta : http://postimg.org/image/faxmx784t/ ( Nu se văd foarte bine, pentru că am mărit imaginea, mi se par de calitate, am dat 280 de lei pe ei.

| MariaMariaMariutza a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca iti plac tie dupa ei par de calitate conteaza sa iti placa tie si sa speram ca merita banii pe care i-ai dat pe ei

| djdani2010 a răspuns:

Eu asa: bascheti negri http://www.deichmann.com/......eturi.prod

Niste blugi gri, si cred ca o bluza asa cu nasturi, si o geaca mai subtire, acum depinde si cum e vremea.

| djdani2010 a răspuns:

=]] vai eu ti-am spus de prima zi=]]]

| lalaballet a răspuns:

Da, cand am sport

| minda23 a răspuns:

Adidasi/tenesi, mi se pare mult mai comod.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Adidasi/tenesi/skati.

| Anonym0uss a răspuns:

Numai vine nimeni cu pantofi...adidasi,tenesi,skateri,bascheti happy

| MariaMariaMariutza a răspuns:

Da asa cum a spus si altuser eu cerd ca fiecarea are parerea lui
Uite de exemplu cand era mama la scola era uniforma si se purtau pantofi
Da depinde i de stilul pe cae il abordezi tu zi de zi
Eu de exemplu ma incalt mai mult cu tenisis pentru ca mie nu imi plac rochiile de seara rochile in general rar se mai intampla sa ma vezi pe mine in rochie
Dar ma rog despre tine era vb asa ca sa revenim eu zic ca daca esti baiat ar merge tenesii si incearca daca vrei sa ai un look mai de baiat rau sa lasa-i sireturile largi
Sper ca ti-am fost de ajutor paa

| Alexutzu_Alexx_1999 a răspuns:

Hmm...buna intrebarea depinde cce haine ai porti pe tine...adidasii merg cu blugii..depinde eu port mai mult adidasi

| alexandra46 a răspuns:

Cu de toate, depinde de zi, daca am educatie fizica-adidasi, daca am inspectie-pantofi si in rest tenisi... happy.

| Sileghenyrisarar a răspuns:

Da cu niste adidasi cool. Eu ma gandesc ca la sport sunt tenesii. Acum nu prea am vazut baieti cu costum si pantofi.

| anonim_4396 explică (pentru Sileghenyrisarar):

Îți dai seama că, nu există așa ceva. Poate mai sunt unii penibili.