| raul03 a întrebat:

vreau sa imi comanda cate ceva de pe internet, dar am o problema, nu stiu cat port la pantaloni...adica ce marme X, L, M etc. Am 1.67 si 49kg, ce marime recomandati?
Cel mai bun are funda happy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă ai 49 kg înseamnă că eşti slăbuţ.
Cred că ar fi bun un L sau un M.
Uită-te la o pereche de pantaloni care îţi vine bine şi vezi dacă nu cumva scrie mărimea.
Pa-pa.

| raul03 explică (pentru Hydrangeaceae):

Raspunsul tau a fost cel mai rapid si cel mai bun. Multumesc.

P.S. Ai primit funda happy

3 răspunsuri:
| PINKA a răspuns:

Daca ai 49 de kg la pantaloni porti 26

| PINKA a răspuns:

Buna daca ai 49 de kg la pantaloni porti 26 iar la bluza tricou un s sau m.cel mi bine te uiti pe eticheta unui tricou care se aseza bine pe tine si la blunigi la fel..astept funda