| aNNdreih7x a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu parul ca "Jose Callejon" de la Real Madrid si imi sta parul in toate directiile "pe margine". Adica in partea dreapta mi se duce inapoi si in partea stanga inainte. Nu stiu daca m-am referit bine dar, in fine. Poate sa imi zica cineva cum sa stea parul pe margine decat inainte? Multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Il aranjezi cand e ud si incerca sa-i pastrezi forma, nu te chinui cand e deja uscat...