| andrey_8401 a întrebat:

Dc partea stanga am pectoralului meu este mai mare decat partea dreapta? fundita :d cum se poate remedeia funda

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa s-a dezvoltat corpul tau si nu poti sa faci nimic ci te multumesti asa cum esti.

| RedGuy a răspuns:

Misogin,cred ca ti se potriveste numele.Andrei,acest lucru se intampla daca de-a lungul vietii tale pana acum ai folosit mai mult partea stanga mai mult decat cea dreapta in toate actiunile care le faci.Eu am avut partea dreapta mai amre decat stanga si ridicand greutati si ridicand de mai multe ori cu stanga mi-a facut ca cei doi sa fie aproape egali.Niciodata nu vor fi egali, nimenu nu ii are egali dar vizibil sunt egali.