| Robboy36 a întrebat:

vreau sa-mi comand niste blugi dar acolo e marimea asa 34/35/36/37 etc si eu la blugi mei am W30 L34 dau funda cine imi spune ce marime am asa 34/35!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Deci mărimile nu sunt la fel la toate hainele, dacă tu porţi la blugi 34, posibil ca blugii pe care tu comanzi de pe internet cu mărimea 34 să fie prea largi sau prea strâmţi.
Există tabel de mărimi la unele site'uri, unde îţi măsori talia, dacă nu au tabelul de mărimi afişat, cauţi să îi contactezi (telefonic sau mail, orice site trebuie să aibă) şi să le ceri un tabel de mărimi.
Dacă vrei să îti recomand un site serios care au de calitate + tabel de mărimi eu zic să mergi pe: dehaine.ro, de'acolo mi-am luat 2 perechi de blugi conici, vin exact perfect după mărime, te mai întreabă atunci după comandă ce înălţime şi greutate ai să se asigure ca totul e ok.
Daca deja ai găsit alte site'uri, cauti tabelul de mărimi sau îi contactezi, noi nu putem să îti spunem mărimile pentru că sunt diferite de la produs la produs.