| IuuxxI a întrebat:

Am o problema. Deci vreau sa imi comand o pereche de blugi de la h&m de pe site si scrie ca sunt marimea 32. Eu port S, ce ziceti, mi-ar fi buni? Daca nu ce marime e 32? S,M, L etc. Ajutor rapid! Funda cel mai bun si rapid raspuns.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Procedeaza asa.Mergi la un magazin H&M din oras, daca ai, probeaza ce-ti place si daca se potriveste si apoi comanda pe net ceea ce ai gasit.Din cate stiu acum sunt mai ieftine anumite produse de la ei cumparate online.

| Aasdfghj a răspuns:

Http://www2.hm.com/......adies.html
Ai aici ghidul marimilor. Eu port xs si imi iau des haine marimea 32. Cred ca este intre xs si s.

| RareşTPUro a răspuns:

32 = M