| RedBloodyZz a întrebat:

vreau sa-mi cumpar niste nike.uri asa https://www.google.ro/......ps?/search Dar nu stiu cu ce blugi s-ar potrivi si daca merg cu blugi tricou...O tinuta cap coada. ceva sa se asorteze cu papuci sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| RedBloodyZz explică (pentru slowbeat):

Mersi mult, orice tricou se poate folosi? au culoarea rosie. papuci

| slowbeat a răspuns (pentru RedBloodyZz):

Daca ai papucii rosii ar merge un tricou alb, sau chiar albastru, negru.Sa nu fie tot rosu. big grin

| RedBloodyZz explică (pentru slowbeat):

Maine mă duc să văd ce gasesc in Deichman. Te anunt.ce mi.am luat

5 răspunsuri:
| slowbeat a răspuns:

Oke,Have fun! :d

| RedBloodyZz explică (pentru slowbeat):

Un site de incredere de unde pot comanda nu am gasit nimic pe placul meu + restul erau marimi mari 45 46 47. eu port intre 40 42..Multumesc.