| savag3 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa-mi cumpar un ceas de mana,poate stiti cum se numeste modelu/tipu,e ceas fara numere care sa indice ora,analog,am cautat inainte sa va intreb pe voi, dar nu gasesc ce-mi trebuie mie, Multumesc.

1 răspuns:
| MrSoapte a răspuns:

E ca si cum ai cauta acul, in carul cu fan! Cauta pe google: ceasuri camiloiu! Are sute de modele de ceasuri si, tipu e foarte serios! Are numai ceasuri frumoase si 100% originale...ca sa nu mai spun ca are si preturile foarte ok! Il recomand cu incredere! Sper sa gasesti ce cauti!