| george312 a întrebat:

Cum se numeste ata aceea pentru telefon? care vine de obicei cand cumperi telefonul, in cutie...am cautat pe google si nu gasesc. vreau sa cumpar

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Tu vrei să spui despre acel ŞNUR cu care legi telefonul şi-l pui la gât...

| LolyKissYou a răspuns:

Vrei sa spui : cablu de date (USB). sau incarcator ca si ala ii cu ata/fir laughing

| george312 explică:

Pff telefoanele alea vechi gen Nokia au un locusor sus in colt majoritatea in care bagi o ata cu care poti sa tii telefonul mai bine

| Livia84tm a răspuns:

Pfff nu-mi dau seama despre ce vorbesti. Ata pentru telefon? Nu are asa ceva in cutie... Poate nu ne-ai explicat suficient