| Bejnebon a întrebat:

In ultimul timp m-am gandit sa cumpar un smartwatch, cei care detineti sau ati detinut unul, regretati achizitia? Sunteti satisfacut de ea? Pot sa traiesc la fel de bine fara sa stiu cati pasi am facut, care imi este nivelul oxigenului din sange iar ca sa stiu cat e ceasul sau despre vreme pot sa imi scot telefonul din buzunar ca sa verific. Totusi vreau sa imi cumpar un ceas de mana iar unul analog nu prea imi surade.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Daca nu te intereseaza functiile de smartwatch, atunci nu prea vad rostul. Ti-as recomanda ca alternativa un Casio G-Shock, care este extrem de robust si te poti baza pe el oricand. Exista sute de modele cu preturi intre 50 si 2000 de euro.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu il folosesc f mult la alergat asa ca nu regret achizitia si chiar ma ajuta.

| doctorandus a răspuns:

Exista pentru toate gusturile, de la 15 Euro la 900 Euro.