| AndreiMihaiLNM a întrebat:

vreau sa mi iau un hanorac complet alb din new yorker. Aveti idee daca de la ploaie se face urat? Sau daca il spal cu rufe albe e o posibilitate sa se ingalbeneasca sau ceva? Multumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca il speli doar cu rufe albe eu zic ca e ok. Iar in legatura cu ploaia, nu cred ar fi problema din moment ce e doar apa.

| thisgirl a răspuns:

Daca esti cu hanoracul alb in ploaie si ai umbrela nu are nimic. Eu am un hanorac alb si nu s-a inalbit.

Eu zic sa ti-l iei happy