| smokeflame a întrebat:

Vreau sa va intreb cand dispare acneea ca sunt satul pana peste cap de ea. Am inteles ca la unele persoane aceasta nu dispare niciodata (sper ca nu va fi cazul meu). Daca ati trecut si voi prin asta, spuneti-mi la ce varsta ati reusit sa scapati de ea. Multumesc! P.S: Am 16 ani.

3 răspunsuri:
| darrenhaayes a răspuns:

Evita lactatele, tine ti tenul curat in permanenta poti cel putin sa mai reduci din efectele ei, insa testosteronul este in sange si nu ai ce sa ii faci.

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Poti incerca BC Schwarzkopf Sistem de Cresterea Părului 6 saptamani. e super! rezultatele sunt nelipsite inainte de terminarea tratamentului!

| 08Yonutz17 a răspuns:

Salut! Daca vrei sa scapi foarte repede trebuie sa dai pe fata cu o rosie si sa tii 15 minute cu miere sau pasta de dinti la mine si-a facut efectul multumesc! Funda?