| marinela92 a întrebat:

Hey vreau sa va intreb daca cunoasteti povesti cu 2 persoane exagerat de orgolioase care se iubesc si care pana la urma si-au aratat sentimentele spuneti-mi daca ati trecut prin asta si cum s-a intamplat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credd k o sa trec eu dar nu chair fiindca e orgoliu si titlul meu de femeie... dupa atatea minciuni..nu se mai merita...

| marinela92 explică (pentru anonim_4396):

Eu trec prin asta e greu iar melodia asta care reflecata orgoliu e povestea inimii sa o asculti poate ca si tie ti s-aintamplat mersi de raaspuns :*:

| HappyGrumpy a răspuns (pentru marinela92):

Pai cred ca oricum nu v-ati intelege, daca va aratati unu la altu cat de imfumurati sunteti si va faceti gelosi fara sa fiti macar impreuna, cred ca nici nu aveti cum sa fiti, v-ati scoate ochii, pe mine m-ai nenorocit cugreselile tale de ortografie, mai taie-ti unghiile.

| marinela92 explică (pentru HappyGrumpy):

Daca te roade grija unghiile mele sunt taiate frate...asa ca iti multumesc pentru sfatul tau foarte bun pe care nu il voi lua in considerare...multumesc!

| HappyGrumpy a răspuns (pentru marinela92):

Bine surioara, cu mare placere iti mai dau sfaturi inutile cat doresti, doar fratele si branza e pe bani, ma bucur ca ai pedichiura ingrijita. deja si ortografia arata mai bine.