| AssoX a întrebat:

vreau si eu o crema anticearcane pe care voi ati folosito si a dat rezultate vizibile (preferabil sa o pot gasi in carrefour/kaufland/cora).

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Iti sugerez uleiul de migdale dulci. Te masezi dimineata si seara. Nu recomand cremele din comert happy

| Adry05 a răspuns:

Incearca vitamina A uleioasa pentru uz extern. O gasesti prin plafare. Eu asta folosesc si sincer mi se pare ca le diminueaza putin. Sau ulei de migdale dulci cum s-a recomandat.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand crema de la Bruno Vassari, poti sa o gasesti aici: https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-faciale-301