| sanea123456789101112 a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare. Exista masti sau tratamente naturale pentru a scapa in timp de mustata sau de o parte din parul de pe fata!

Răspuns Câştigător
| MartinAlabert a răspuns:

Buna, nu exista, dar exista ceara, si sa nu tai tu cu foarfeca ca se va observa si mai mult.
Exista ceara rece la magazine.
Frumusetea doare.

| sanea123456789101112 explică (pentru MartinAlabert):

Am intrebat pentru ca am citit pe mai multe site-uri de ceva masca cu ovaz, cica o foloseau femeile egiptene si mergea foarte bine, Da eu folosesc cera preparata in cas.Ce parere ai despre ea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, singura chestie naturala care te face sa scapi de par este timpul/batranetea. Poti sa-ti iei benzi cu ceara pentru ati epila mustanta.

| Deliiiia a răspuns:

Sunt benzi speciale pentru asa ceva.