| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, cum as putea sa îmi fac propria mea sigla/stema personalizate pentru un joc la un grup? Sau pentru fiecare player? Îmi puteți spune sau poate cineva sa îmi facă când are timp?
ScuZede categorie dar nu am știut ce sa punlaughing).

1 răspuns:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

NASA a lansat telescopul spatial Kepler in 2009, cu misiunea de a monitoriza stelele din apropiere, pentru a afla daca in galaxia noastra exista multe planete precum Terra.

"Vorbim despre un progres urias, am gasit o planeta care seamana cu Pamantul, fiind similara in marime si temperatura, aflata in jurul unei stele care seamana la randul ei cu Soarele", a declarat Jeff Caughlin, astronom la SETI Institute din Mountain View, California. Avand in vedere marimea noii exoplanete, cercetatorii spun ca Kepler-452b ar trebui sa fie telurica, ca si Pamantul, desi aceasta teorie se bazeaza deocamdata

Citeste mai mult: http://www.wall-street.ro/......antul.html
Follow us: @WallStreetRo on Twitter | WallStreetRo on Facebook