| tea_7025 a întrebat:

Salut tuturor! fetelor, as dori sa va intreb:
ce culoare este cea mai draguta asortata cu rosu? stiti voi... pentru camera mea

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Rosu-negru mai diabolic, Rosu-alb mai purificator

| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Eu zic negru sau alb.Eu nu sunt experta dar aceste culori merg cu orice.

| princess_9789 a răspuns:

Sincer, ador culoarea rosu:X este senzuala, minunata si imi sta foarte bine cu ea. Am avut si eu peretii rosii si albi, erau foarte frumosi dar simteam treptat cum o iau razna. E foarte obositor. Asa ca am lasat peretii albi, am doar un model cu flori rosii intr un colt al camerei, si am optat pentru o mobila negru cu rosu:X e foarte frumos acum. SUnt multumita

| Yuly_5795 a răspuns:

Galben sau alb Funda?

| Pitickutza a răspuns:

Eu as opta pentru negru, alb sau portocaliu...cred

| Denise7 a răspuns:

Eu,ti-as recomanda sa nu iti faci camera rosie, pentru ca, te vei simtii mereu obosita.Si eu am vrut sa mi-o fac rosie,si oricucine am vb.mi-au recomandat sa nu o fac rosie.big grin
dar,faci ce vreibig grin
fiind o culoare puternica, rosul va fi ascociat cu niste culori mai blande, mai calde (alb, vernil, galben, albastru marin, etc).
dintre culorile "tari", rosul merge doar cu negru.