| Paulicass a întrebat:

Salut un atelier din Bucuresti de reparat geci piele?

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Pe strada Litovoi Voievod, sector 2 bucuresti in zona kaufland colentina happy
Nu stiu exact numarul, dar iti pot spune ca este pe la mijlocul strazii, pe partea cu numere pare (adica 2 4 6 8 10 etc), undeva pe la mijlocul strazii, are un gard rosu inchis, si o minii pancarda de aia, omu e privat si lucreaza extrem de bine e batran si foarte priceput happy, daca nu gasesti poti intreba la magazinele de pe strada respectiva de atelier, pentru ca sigur stiu de el happy