| AnonimXnX a întrebat:

Salut unde gasesc si eu poze cu tunsori scurte simple de baieti? Nu vreau poze de pe pinterest cu brat pitt si dicaprio, toti stim ca frizerii de la coltul strazii nu fac tunsoarea ca a lor!

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Sfatul meu e sa te tunzi in asa fel sa se potriveasca cu fizionomia ta. Tunsorile pe care le au celebritatile nu sunt wow, mai wow sunt tunsorile pe care le au oamenii de rand si sunt postate pe net. Eu ma tund destul de misto si la frizeria din coltul strazii pentru ca nicio tunsoare nu e atat de dificila incat sa necesite cine stie ce. Cred ca te referi la acele tunsori cu clasicul pierdut in parti si la spate 0.5 marimea, breton drept cu linie trasa la rigla in stilul Drake unde se vede contrastul misto intre sus si jos cu tot cu simetrie, pe astea orice frizer ti le face in maxim 15 minute, hai 20. E mult mai ok sa iti gasesti tu o freza care sa ti se potriveasca cu fizionomia ta si sa nu te iei dupa ce vezi pe net pentru ca s-ar putea sa ai o surpriza. Tot ce pot sa zic e ca pe oricine sta bine o tunsoare in care e luat pierdut iar sus e la atitudinea lui cum vrea sa aiba parul, mai lung, mai scurt in functie de trasaturile tale, incearca si vezi ce iese.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Eu caut pe google images direct. Pozele de pe net sunt editate, în realitate nici cel mai bun hairstilist care cere 2000€ nu poate să te facă așa.