| LoveForShania a întrebat:

Vara asta o sa imi schimb tunsoarea, dar nu vreau ceva gen bob sau tunsori scurte. Parul meu este intre mediu si lung, castaniu si as prefera sa nu pierd mult din el. Imi puteti da si niste site-uri cu poze. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| maggie18 a răspuns:

Buna, parul meu se incadreaza in descrierea ta.Nu am gasit poze dar poate iti dau o idee: bretonul tuns intr-o parte si restul parului filat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt intr-o criza de tunsori la fel ca tin e! si sincer as vrea sa schimb ceva la parul meu dar nu stiu ce! happy (:poate raspunsul meu te va ajuta : ceva modern ca bretonul intr-o parte la fel cum a zis si maggie 18 si sa -ti tunzi decat putin din varfuri... apoi sa ti-l indrepti cu placa sau sa ti-l lasi parul tau natural pe spate.happy mult succes!