| miriammiki a întrebat:

Vreau si eu poze cu tunsori scurte(de FETE!) sau chiar medii.

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Te tund eu, imi dai funda?

| miriammiki explică (pentru Shatteredx):

Nuuuuuuu!

| Shatteredx a răspuns (pentru miriammiki):

Hai no, ca stiu tunde bine!sad am mai tuns oi si catei inainte dar chiar stiu sa tund, serios!

| miriammiki explică (pentru Shatteredx):

Nuuuuuuu! nu vreau sa te jignesc, dar din ce ai spus tu mai devreme rezulta ca esti cioban! am ghicit? happy

| Shatteredx a răspuns (pentru miriammiki):

Si Iisus a fost cioban, daca ma jignesti pe mine il jignesti si pe Iisus iar daca il jignesti pe Iisus esti o ipocrita, nu vreau sa te jignesc dar asta rezulta din ce-ai scris tu mai devreme! Am ghicit? happy