| Vraciu2016 a întrebat:

Unde pot gasi niste tricouri cu trupe rock pentru baieti? Nu imi spuneti de gothica pentru ca din cate stiu nu fac livrari la domiciliu. Doar in Bucuresti iar eu nu sunt de acolo!

7 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Bestial.ro

| Vraciu2016 explică (pentru Mihai1810):

Spune-mi te rog daca se aplica o taxa pentru transport sau nu. Eu nu sunt din Bucuresti sunt din Suceava si vreau sa stiu daca trebuie sa platesc si livrarea pe langa cei 50 de lei al prousului.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Vraciu2016):

Http://www.bestial.ro/p-id-3-cum_se_face_o_comanda.html citeste aici la sectiunea Taxa de transport.

| nirocino a răspuns:

La "Niche Records".
https://merch.nicherecords.ro/

| AlexDragomir a răspuns:

Inkspired