| CannbalCorpse a întrebat:

Unde pot găsi tricouri cu trupe rock in Piteşti?!
Aş vrea să ştiu şi pretul!
Mulţumesc anticipat

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Și eu am căutat în Pitești, înainte când era Simfonia Lalelelor mai veneau unii din alt oraș și aveau o tarabă cu tricouri rock, dar așa în general eu n-am mai văzut tricouri cu formații decât de curând la Terranova am găsit cu Rolling Stones model pentru fete.
Oricum îți recomand să-ți iei de pe net că am căutat destul timp în oraș și n-am găsit.

| CannbalCorpse explică (pentru FucktheSystem):

S.a deschis un magazin Rock On, au de toate.

| FucktheSystem a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Unde anume?

| CannbalCorpse explică (pentru FucktheSystem):

Strada Armand Calinescu, cum cobori dupa Exercitiu, o iei la dreapta mergi putin si ai ajuns.E un magazin mic da au chesti super, uite aici Facebook-ul lor
http://www.facebook.com/rockon.pitesti.1

| simf a răspuns:

Jos la modern era un magazin, s-a mutat acum vizavi de modern intr-o taraba din tabla. costa cam 70 lei buc.

| Daniel97 a răspuns:

E un magazin In piata milea, unde fac tricouri personalizate. Le dai o poza si ti-o pun pe un tricou simplu.

| andracarla a răspuns:

Si site-ul www.tshirt-factory.ro e foarte tare.Echipa e serioasa, nu ai nevoie decat de imaginea pe care o doresti imprimata si un mail adresat lor.