| Ena23 a întrebat:

Salut, vine 1 septembrie si nici nu stiu ce coafura sa-mi fac.Adica m-am saturat de parul drept"m-am saturat sal ard". Deci, am parul pina la jumatate de spate si e frezat scarita.Astept sugestii... FUNDITA

P. S:sunt a XI

Răspuns Câştigător
| iubytzel a răspuns:

Ti-l poti aranja in atatea moduri, trebuie insa sa iti stea si binewinkingTi-l poti impleti (in 3, in 4, in spic), ti-l poti ondula, iti poti face in stanga si in dreapta niste usoare "bucle"...Joacate cu el! Doar tu, el, si oglinda!:*:*

3 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Stai ca nu inteleg
E ceva special de 1 septembrie laughing? big grin

| alicool a răspuns:

Iti poti lasa bretonul pe ochii si la spate sa ti-l unflii

| Ena23 explică:

Xlove64...cam asa ceva, adica trebuie sa arati ma decentbig grinmacar in prima zi