| Denisa a întrebat:

Saluthappy Vine primavara...vara...si vreau sa arat binebatting eyelashes fara burticabatting eyelashes As dori un corset care sa il pot pe sub tricouri/maiouri etc. Am cautat pe internet si nu am gasit nimic. Nu stiti un site unde se gaseste?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Ia'ti mai bine aparat pentru abdomene.Si nu o ascunzi, scapi de ea.Nu e mai bine?

| ioanabanana a răspuns:

Hai sa-ti zic euhappy ca si eu am burtica. mi-am cumparat de la farmacie niste colanti pentru slabit. te strang de sub coaste pana la pulpe si te fac sa arati foarte bine(nu imi mai iese sunculita deasupra pantalonilor). ti-i recomand cu caldura. sunt vreo 80 de leiwinking

| stelianr a răspuns:

Fa gimnastica, alearga, cel putin 2x30' pe zi.Dece sa dai bani pe tricou in loc de fructe?

| neculai a răspuns:

Pai. daca tot vine vara. apucate de fitneswinking [ parerea mea ]