| Psychomind a întrebat:

Salut, virtuali! Dați-mi un site în care să găsesc poze gen " Keep calm and love ( numele : Andreea, Ioana, Cristina etc ). Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Le poti face in paint sau cauti pe google images, dar cred ca Emmmmmm ti-a oferit cel mai concret raspuns prin linkuri. Dacă mă întrebi pe mine, ea chiar merită funda!winking

| Psychomind explică (pentru LeonardoDiCapra):

Faza e că nu te-ntreb pe tine! happy

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru Psychomind):

OMG!laughing) vezi sa nu te topesti doar pentru ca ti-am dat si eu un indiciulaughing.sau poate maine mori si nu vroiai sa vezi o moarte alba pe tpu.ro laughing))))rolling on the floor))))))))))))

| Psychomind explică (pentru LeonardoDiCapra):

raised eyebrows. Keep calm, dude! N-o să mă topesc, cu toate că-ai vrea happy.

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru Psychomind):

Dar ti s-a parut tie ca eu eram nervos? laughing eram chiar foarte incantat sa citesc ce ai scris, caci tu ai fost acela care s-a rastit la mine doar pentru ca am postat un fel de raspuns la o intrebare, pe care sincer o consider stupida! acum pe bune..."Salut, virtuali!"? ce-i drept nu-i o insulta sau ceva de genu dar suna de parca tu nu te-ai numara printr-e acei "virtuali" sau utilizatori ai tpu.ro-ului...Oricum,tu ai inceput, iar eu ii pun capatul chiar acum!

O VIATA LUUUUUUNGA SI FRUMOASA IN CONTINUARE! devil
! laughing

| Psychomind explică (pentru LeonardoDiCapra):

M-ai plictisit big grin! Și da, sunteți niște virtuali!

| LeonardoDiCapra a răspuns (pentru Psychomind):

Mda...nici tu laughing

| ZOB a răspuns:

Ti le faci tu in Paint. Ai vrea ca toate sa vina mura in gura nu? laughing

| Psychomind explică (pentru ZOB):

Pai, DA, de-asta am cerut blushing!